Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie 2014
( Dyplom z wyróżnieniem za trzy-częściowy projekt malarski, graficzny i projekt książki autorskiej, zaprezentowany na wystawie „Coming Out najlepsze dyplomy warszawskiej ASP”. (promotorzy: prof. Andrzej Węcławski, prof. Lech Majewski, prof. Henryk Gostyński)
Doktor nauk o sztuce 2021. (praca doktorska pt; “Człowiek o bardzo czułych kolcach”, promotor prof. Henryk Gostyński)
 
Rysownik, grafik i rzeźbiarz. Projektuje tez książki. Podróżuje przez media i techniki, po ścieżce ekspresyjnej figuracji. Zazwyczaj ogranicza się do czerni bądź barwy materiału, w którym pracuje. Patrzy, zapamiętuje i przypominając sobie obrazy, destyluje kulturę w nowe znaki. Powołuje na świat nowe formy na styku figuracji, abstrakcji i reprezentacji stanów emocjonalnych. Nacodzień pogodny, tworząc zmusza do refleksji. W jego pracach często widoczne są motywy wewnętrznej sprzeczności, chęci ucieczki do natury i nostalgii za tym co jeszcze nie wydarzone.
 
W rysunku, a właściwie na kartkach szuka człowieka, rzeźbiąc pragnie nadać ciało znalezionym pomiędzy kreskami i plamkami osobom. Rzeźbi w drewnie prawdopodobnie z sympatii do lasu i do jego żywej materii. Rzeźby opala by zakonserwować drzewo na końcu cyklu jego życia.
 
Twórczość jest dla niego forma duchowości, soczewką którą można skierować w stronę przeżyć metafizycznych. Zajrzeć, zapamiętać, narysować, wyciąć i zdać światu raport ze swych obserwacji.
 
Jako projektant książek jest cichym narratorem opowieści życia innych ludzi.
 
W latach 2012-2022 pokazywał prace na wystawach indywidualnych w Monachium, Warszawie, Krakowie i Zakopanem oraz grupowych w Hilden, Benediktbeuern, Pradze Czeskiej, Berlinie, Lubljanie, Paryżu, Warszawie, Katowicach, Zakopanem, Bydgoszczy, Szczecinie, Lublinie, Krakowie, Wrocławiu i Kielcach. Brał udział w warsztatach rysunkowych i malarskich. Był uczestnikiem i współorganizatorem Eksperymentalnego Laboratorium Naukowo-Badawczego. Autor projektów i koncepcji książek, m.in. dla Muzeum Plakatu w Wilanowie, Waldemar Andzelm Gallery, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, wydawnictwa Arkady i Galerii Rząsy. Jest stypendystą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jego prace malarskie, rzeźbiarskie, graficzne i fotograficzne znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych.